Syngonium White Butterfly

Kód: 205
149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Rostliny jsou dodávané v květináči o průměru 12cm a výšce cca 25cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve svém přirozeném prostředí obývá tropické lesy Střední Ameriky a severní oblasti Jižní Ameriky. Odrůda “White Butterfly” je jednou z nejoblíbenějších odrůd. Jeho jednotlivé sagitální listy s dlouhým ocasem dorůstají až 30 centimetrů a celý trs může po letech dorůst až do velikosti 1,5 metru. Syngonium je horolezec, takže růst lze volně regulovat ořezáváním nejdelších výhonků, aby se vytvořil shluk, který se plazí po různých podpěrách nebo ho nechat viset dolů. Hlavní ozdobou Syngonia jsou listy, které svým tvarem připomínají křídla motýla. Středem listové čepele prochází zřetelný bílý nerv, který se od středu mění ve složení skvrn v různých odstínech zelené. Okraj listů je zakončen tmavým odstínem zelené, díky čemuž je „White Butterfly“ odlišitelný od ostatních odrůd Syngonií. Tato poutavá rostlina zatraktivní jakýkoli interiér a dodá mu tropické kouzlo.

Požadavky na pěstování:
Syngonium vyžaduje světlou a teplou polohu bez přímého slunečního záření. Vyžaduje vzdušný,propustný a na živiny bohatý substrát a během vegetačního období intenzivně zaléváme. Od dubna do srpna obohacujeme zálivku vhodným hnojivem na pokojové rostliny. V zimě zálivku omezíme. Zaštipováním výhonů docílíme bujnějšího vzrůstu rostliny.

Průměr květináče 12cm

Výška rostliny včetně květináče je 25cm

Listy se mohou při přepravě poškodit vzhledem ke své křehkosti. Toto ovšem není důvod pro reklamaci. Po obdržení doporučuji přesadit do vzdušnějšího substrátu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostliny
Hmotnost: 0.7 kg
A: Syngonium
D: NL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: