Plagron Lightmix

Kód: 358/50L 358/25L Zvolte variantu
314 Kč 209 Kč od 209 Kč –5 % –10 % až –10 %
50l plagron light mix ca5
314 Kč 209 Kč od 209 Kč –5 % –10 % až –10 % 299 Kč 189 Kč od 189 Kč 247,11 Kč bez DPH 156,20 Kč bez DPH od 156,20 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Professional Mix obsahuje směs rašeliny, jakož i perlit a je obohacený o živiny. Tento produkt je pH neutrální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro pěstování v zemině

Vaše oblíbené rostliny rostou nejlépe v zeminách bohatých na dusík a Canna Terra Professional Soil Mix není jako to, co najdete v zahradních centrech. Obsahuje směs zeminy, kompostu, perlitu a speciálních přírodních podpůrných prostředků, které jsou směsí organických látek. Jestliže plánuje pěstování na zemině, tento mix je pravě to, co chcete.

Exkluzivní, vysoce hodnotné organické složky jako je vzdušný rašeliník a druhy kůr stromů, které mají dezinfekční účinky, jsou složkami produktu Terra Professional a Terra Professional Plus. Ty mají přímý důsledek podpory výjimečného kořenového vývoje a rozvoje silných stonků, zatímco rychlejší metabolismus zkombinovaný s malým výskytem chorob zajišťuje zvýšenou produkci. Mimo jiné,tyto charakteristické vlastnosti dělají produkt CANNA Terra velmi vhodný pro rychle rostoucí rostliny.

Substráty zasílám POUZE kurýrní společností! Berte na vědomí, že nelze poslat dohromady se substráty rostliny nebo další křehké zboží, které by těžký substrát poničil. Buď prosím udělejte dvě jednotlivé objednávky nebo počítejte s dalším poštovným za druhý balík. Děkuji za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: