Novinka Tip Předobjednávka
nemaslug

Parazitické hlístice proti plzákům a slimákům. 

Dostupné v průběhu června. Řeší se dovoz z Anglie do EU. Je možné, že dovoz nebude povolen. Z tohoto důvodu pozastaveny objednávky.

Pouze na závaznou objednávku!

Hlístice jsou na základě Vaší objednávky objednány u dodavatele. Po jejich doručení je budu obratem rozesílat.

799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

SKLADOVAT V LEDNICI! 

 

Skladovatelnost: max 4 týdny od data výroby, teplota 5 °C

Popis a použití:

Parazitické hlístice Phasmarhabditis hermaphrodita o velikosti cca 1 mm aktivně vyhledávají slimáky v půdě a pronikají do nich dýchacími otvory. Hlístice nesou symbiotickou bakterii, kterou vypustí uvnitř slimáka. Bakterie se množí a v kombinaci s hlísticemi slimáka usmrtí. Po určité době vývoje nová generace hlístic opustí hostitele a vyhledá dalšího. Napadený slimák přestane do 5 dnů žrát a během 7 - 20 dnů pod zemí hyne. Hlístice (oproti chem. prostředkům) působí dlouhodobě - po dobu asi 6 týdnů.

Aplikace:

Aplikujte v době výskytu slimáků, venku od května do října, u uzavřených kultur po celý rok. Balení 12 mil. je na 40 m2.

Teplota půdy nesmí klesnout pod 5°C, optimum pro aplikaci je 5 - 20 °C.

Přípravek je vhodné aplikovat navečer, neaplikujte za intenzivního slunečního záření. Půda by měla být dobře provlhčená, ne však přemořekná (hrozí utopení hlístic). Nejlepší účinnost má přípravek na mladé slimáky a plzáky, proto aplikujte nejlépe na jaře. Neprovádějte aplikaci na zmrzlou půdu.

 

Skladovatelnost: max. 4 týdny od data výroby při teplotě 5 °C

Prodej se odvíjí od vývoje teplot půdy venku (hlístice potřebují alespoň 12°C několik hodin denně). Bývá to přibližně začátkem dubna.

Kód Kód: 199
Jméno značky: Biocont
Kategorie: Bioagens
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: